bilety

Czwartek i piątek wstęp wolny.

Bilety wstępu na teren imprezy w dniach 9 i 10 czerwca 2018

  • Sobota – 30 zł
  • Niedziela – 30 zł
  • Karnet sobota/niedziela – 50 zł

Dzieci do lat 13 pod opieką dorosłych wstęp wolny.

Bilety do nabycia:tixer200

  • przez internet na www.TIXER.pl
  • w kioskach i salonikach RUCH na terenie całej Polski
  • w kasach przy wejściu na imprezę (kasy czynne w sobotę i niedzielę do 8.00 do 17.00)

Z każdego biletu, który zostanie przez kibiców kupiony na niedzielę (dotyczy również karnetów) organizator przekaże 5 zł na rzecz Fundacji Smolenia. Fundacja Stworzenia Pana Smolenia została powołana w roku 2007 przez znanego aktora kabaretowego Bohdana Smolenia. Głównym celem Fundacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez prowadzenie zajęć hipoterapeutycznych.
Po konkursie Grand Prix zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody wśród publiczności. Kto będzie chciał zwiększyć swoją szansę na wygraną, będzie mógł kupić jeszcze dodatkowe losy.

Regulamin loterii TUTAJ

 

Stoliki VIP

vip

Miejsca w strefie stolikowej w sobotę i niedzielę – Oferta PDF

 

 

CSI4* Poznań

„To jedne z najlepiej zorganizowanych zawodów na świecie” – powiedział w czerwcu 2013 roku v-ce Mistrz Świata Abdullah Al. Sharbatly.
IX Memoriał Macieja Frankiewicza odbędzie się w dniach 07-10 czerwca, ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy (2019), Mistrzostw Świata (2018) i Igrzysk Olimpijskich (2020), a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).

Countdown to CSI4* Poznań